Doğduğun Ev Kaderindir 13.Bölüm Fragmanı (Yeni Sezon)

Doğduğun Ev Kaderindir 13.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TV8 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni sezonu yakında sizlerle.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/nokf4

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Benal'i Nerminlerde görmek, Mehdi'yi çok şaşırtır. Zeynep'ten sakladığı şeylerin karşısında, artık iyice köşeye sıkışmıştır. Zeynep, Nermin'i teselli etmeye çalışırken, adım adım kendi gerçeğine yaklaşır. Hayatın getirdikleri doğrultusunda büyük konuşmaması gerektiğini, deneyimleyerek anlayacaktır.

Ekrem'in içinde bulunduğu çember, git gide daralır. Nermin ve Meltem'in arasında bir seçim yapmanın vakti gelmiştir. Emine kurtuluşuna doğru yürüdüğünü sanırken, aslında karanlığına koştuğundan habersizdir.

Zeynep ve Mehdi'nin aşkları acı bir şekilde sınanır. Artık kavuşmalarının önünde, kendilerinden de büyük bir engel vardır.

4 Yorum Var

 1. Anonim

  15 Ağustos 2020 - 14:32

  Ya benali bi sekilde atın diziden ya da ayrilsin mehdi ile zeynep. Ask ask bi yere kadar nedir su zeynepin bu kadar uzuldugu.

 2. Sbh

  14 Ağustos 2020 - 00:48

  Mehdiiiiiii💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕👏

 3. Sbh

  13 Ağustos 2020 - 22:50

  Mehdi ve Zeynep ayrılmasın lütfen senaryoyu ona göre ayarlayalım gitsin şu Benal

 4. Sbh

  13 Ağustos 2020 - 22:49

  Sabırsızlıkla beklediğim bu olmamalıydı hemen acırdınız yani yazıklar olsun şu Benal i diziden bi çıkaramadınız şimdi bütün sezon tekrar barışacaklar diye bekle dur işin yoksa

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.