Doğduğun Ev Kaderindir 19.Bölüm Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 19.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TV8 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümü 11 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/f1s6v

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

Doğduğun Ev Kaderindir, her insanın en büyük ve en derin sorusuyla başlıyor: insan kaderini değiştirebilir mi?

Gerçek bir hayat hikayesi!

Doğduğun Ev Kaderindir, "kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş. Önce anneler alıyormuş kalemi eline, başlıyormuş yazmaya" ile kaderin sırrını aralayan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.

8 Yorum Var

 1. beyza

  9 Kasım 2020 - 14:07

  bencede final yapılsın sıktı artık

 2. Anonim

  9 Kasım 2020 - 08:54

  Kitabin sonu nasil bilmiyorum galiba tam da kitaptaki gibi ilerlemiyormus galiba senaryo ama keske tadinda biraksalar ve bitirseler. Mehdi kendine mahallesine ablasi mujgana uygun benalle evlense. zaten cocugu olacak. maaaa aile hepsi ayni evde yaşasa mutlu olsa. zeynep kariyerinde hedeflerinde ilerlese barisla evlense mutlu olsa. Ama anasi yine mutsuz olacak birsey bulur gibi geliyor. Bu is uzadikca sıkacak. Net olsa keske herkes. Umarim zeynep mehdiye geri dönmez.

 3. Kader

  9 Kasım 2020 - 01:02

  Zeynep & baris davul dahi dengi dengine
  Mehdi yontulmamis odun

  Müjgan yilan, sakine akillamayan sünsük

 4. smltn

  7 Kasım 2020 - 21:47

  Mehdi karakteri gorgusuz, hödük ve medeniyetsiz. Zeynep karakteri 3 gömlek büyük ona. Cok dogru bir karar verdi. Bu saaten sonra nasıl birlesirler ya da birlesirler mi bilemem ama ayrı dunya görüşü olan iki insan. Ayrılmalari isabet oldu.

 5. Anonim

  7 Kasım 2020 - 21:27

  Aferin mehdi ne guzel kirdin sandalyeleri masalari. Karini ne güzel kitledin eve ise gondermemek icin. ne kadar anlayisli kibar bir adamsin afferinnnn mehdi affferin.

 6. Adm

  7 Kasım 2020 - 19:28

  Aferin mehdi zeynep kendini bulunmaz Hint kumaşı sanıyordu helal sana

 7. hayalet

  7 Kasım 2020 - 10:15

  iyice ilginçleşmeye başladı dizi

 8. Anonim

  7 Kasım 2020 - 06:53

  Mehdi kadının evine mi gitmis hemen. Gerçi kesin is içindir. Ondan da bebek yapacak hali yoktur canimmmm.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.