Doğduğun Ev Kaderindir 22.Bölüm Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 22.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TV8 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümü 2 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/a5u1w

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

Doğduğun Ev Kaderindir, her insanın en büyük ve en derin sorusuyla başlıyor: insan kaderini değiştirebilir mi?

Gerçek bir hayat hikayesi!

Doğduğun Ev Kaderindir, "kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş. Önce anneler alıyormuş kalemi eline, başlıyormuş yazmaya" ile kaderin sırrını aralayan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.

8 Yorum Var

 1. Anonim

  1 Aralık 2020 - 23:05

  Sakin barismasinlar.. Türk toplumunda zaten bosanmakta zorlaniyor kadinlar bütün baskılardan ve içinde şiddet – psikolojik olunca kadınlar artik affetmesin. Lütfen toplum yararına birleşmesinler. Sonra o kiskançlikla ilerde çoçuklararına yazık ve herkes bana muhtaç olsun duygusu erkekte tehlikeli.

 2. Anonim

  28 Kasım 2020 - 17:18

  Artık sevmiyorum ister barışın ister barismayin ne ilk evlenen nede ilk ayrılan çok abarttılar artık yeter daha izlemeyecem biri kabadayı biri nazcinin teki

 3. Anonim

  28 Kasım 2020 - 10:51

  Mehdi iyice takintili bir adam oldu. Telefonu kurcalayip resim silmek nedir ya. Neden takip ediyorsun. Bazi erkeklerin ya benlesin yada ölene kadar yalniz yasayacaksin ayrilsakta seni ben koruycam bana aitsin kafasını yazmayin mehdiye. Yaziyorsaniz da zeyneple sakın baristirmayin. Annelerde bi ceksin elini kizdan. Biri mehdiye biri barışa yonlendiriyor. Zeynep ama bu kafayla bu dirayetsizlikle devam ederse daha cok üzülür. Aklen Kurtulmasi lazim etrafindaki baglarindan.

 4. Anonim

  28 Kasım 2020 - 00:55

  Zeynep çok güzel

 5. Asena

  28 Kasım 2020 - 00:24

  Artık birleşmesinler bu kadar şiddet gördükten sonra barış olmaz dizi icabı bile denk değiller herkes yoluna

 6. Anonim

  28 Kasım 2020 - 00:07

  Bolumler sık veriliyor güzel ama alt yazı neden türkce değil .?

 7. Anonim

  27 Kasım 2020 - 23:12

  Neden her kitap için ayrı kargo parası alınıyor?

 8. Anonim

  27 Kasım 2020 - 22:32

  Mehti ile Zeynep barissinlar seviniriz çok seviyorum birbirlerini uzaması artık

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.