Doğduğun Ev Kaderindir 25.Bölüm Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 25.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TV8 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümü 23 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/qyi12

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

Doğduğun Ev Kaderindir, her insanın en büyük ve en derin sorusuyla başlıyor: insan kaderini değiştirebilir mi?

Gerçek bir hayat hikayesi!

Doğduğun Ev Kaderindir, "kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş. Önce anneler alıyormuş kalemi eline, başlıyormuş yazmaya" ile kaderin sırrını aralayan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.

13 Yorum Var

 1. senay

  23 Aralık 2020 - 00:33

  gercek hayat hikayesiydi hani gittikçe batıyorlar

 2. Anonim

  22 Aralık 2020 - 23:06

  Ilk bölümleri cok guzeldi simdi mehtiyi ne hale getirdiler gercek seviyor mehti ama mehtiyi iycene psikopata bagladilar biz bir izleyici olarak eski asklarini istiyoz mehti zeynebin baris geldi hersey tersine dondu cok yazik guzelim dizi boyle giderse reyting ugrayacak

 3. Dobra

  22 Aralık 2020 - 06:58

  Stres ve üzüntüden diziyi izlemeyi bıraktım mehdiyi mahvettiler. Paran varsa kadın da var bir saçma mesaj var

 4. Gerçekçi

  21 Aralık 2020 - 12:56

  Hahaha çok güldüm oldu toplumu da bu şekilde değiştirelim, yahuu biraz da kadınların gözünden bakın yaa

 5. Gerçekçi

  21 Aralık 2020 - 12:55

  Biraz da hayata dönün, verilen mesajlara bakın size ne başrol oyuncusundan

 6. Gerçekçi

  21 Aralık 2020 - 12:54

  Aşk dediğiniz palavralardan yüzlerce insan ölüyor bu kadar kör olmayın artık ya.

 7. Gerçekçi

  21 Aralık 2020 - 12:53

  Siz filmi aşk hikayesi olarak izlemekten vazgeçin, orta da kadınların yaşadığı gerçekler var böyle sevgi olacaksa batsın sevginiz de korumanılığınızda.

 8. Anonim

  21 Aralık 2020 - 11:23

  Her basrol oyuncusu iyiyi oynamak zorunda degil bence ve her dizi mutlu sonla bitmek zorunda degil. İbrahim celikkol çok iyi oynuyor mehdi’yi. gercek hayatta da ayni mehdi gibi takintili saplantılı kaybetmeyi bilmeyen ve sadece koruyorum adı altında psikolojik baski uygulayan cok insan var. Bu dizinin sonu mutlu bitmemeli. Masa sandalye parcalayan, araba camı patlatan, kapiyi üstüne kitleyen şiddetin alasını yasatan adama bir kadin donmemeli. İlla biriyle birlikte olmak zorunda degil ama dönmemeli ve olacaksa örnek böyle olmali. Aşk falan nasıl yaşanacak bunca olaydan sonra merak ediyorum. Belki mehdi tedavi olur destek alirsa zeynep yumusar adim atar ama bu haliyle mehdinin gittigi yol yol degil. Zaten mehdinin yaşadığı travmalardan sonra kırmızı odaya gitmesi gerek. Belki öyle toparlanir ortalik.

 9. Sağlam

  20 Aralık 2020 - 18:26

  Mehdide kendimi görüyorum bazen kızıyor bazen üzülüyorum bu kadar korumakli olmak doğrumu yanlış mı ama hayat böyle bir şey işte bazı şeylerle doğuyorsun ömrün boyunca onunla yaşıyorsun ama sonuçta iyi insan olmak önemli

 10. Srpl

  20 Aralık 2020 - 17:50

  Barış ta herşey karıştı avukat diye sevgi yok edilmek isteniyor kariyer için mehdi’yi harcadılar ama bence, aşk kazanacak…

 11. Anonim

  20 Aralık 2020 - 07:46

  Başrol oyuncuyu NE duruma sokmuşlar

 12. Anonim

  19 Aralık 2020 - 22:28

  Dizinin baş rol oyuncusunu bu kadar kötü göstermenin bir anlamı yok en azından ikilinin arasını biraz düzeltme bilirsiniz

 13. Anonim

  19 Aralık 2020 - 21:29

  Ahhh mehdi ah. Daha da kurtuluşun yok artik.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.