Doğduğun Ev Kaderindir 29.Bölüm 2. Fragmanı

REKLAMLAR

Doğduğun Ev Kaderindir 29.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TV8 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümü 27 Ocak Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/qd7z6

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

Doğduğun Ev Kaderindir, her insanın en büyük ve en derin sorusuyla başlıyor: insan kaderini değiştirebilir mi?

Gerçek bir hayat hikayesi!

Doğduğun Ev Kaderindir, "kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş. Önce anneler alıyormuş kalemi eline, başlıyormuş yazmaya" ile kaderin sırrını aralayan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.

10 Yorum Var

 1. Anonim

  28 Ocak 2021 - 20:41

  Dövmedi derken bir sey yapmadi zihniyetimi bu?
  Siz diyorsunuz ki gözle görünür hasar vermedi?
  Ruhundaki hasarida görebilmek icin hassas yapiya sahip olmak lazim deyil mi?

 2. Nez

  28 Ocak 2021 - 18:17

  Mehtiyle zeynep denk degil!

 3. Sema

  28 Ocak 2021 - 12:33

  Ablaya gel, hangi abla dışarıdan gelip böyle birden evin düzenine çalışanına dostuna ahbabina karışabilir ne hakla kaça bakla… Abla ablaaaaa o ev neredeyse bir mezar gibiydi ve cinnet geçiren sakat bir genç vardı. Niredeydin o zamanlar diye bu kaf dağındaki burnunla diye sormak da kimsenin aklına gelmiyor mi? Sen bi kere kim salaksin insanları yargiliyorsun dön de önce kendi insanını kurtar. o beğenmediğin insanlar hayata kattı kardeşini.

 4. Anonim

  27 Ocak 2021 - 22:41

  🙏 Yazık șu mehdiye çok üzülüyorum.. Kaderi kötü.. Herkese baktığında iyiydi.. Düşünce herkeste nasıl değiști.. acıdı herkese acınacak duruma düștü… Var gün dostları onu unuttu.. Zeynebi barıștan korumak eșinin onun yanında çalıșmasını istememek ne zaman suç dayak bile atmadi zeynebe.. İșe gitme diye odaya kapatmak suçmu eșini korumak suçmu mehdi haklı çıktı barıș zeyneple mehdinin arasına girdi..

 5. Anonim

  27 Ocak 2021 - 20:57

  Bence zeynep mehdiye tekrar denemeli barış zeynebi ilk işe alırken geç kaldı diye işe bile almadı şimdi zeynebin yakasından düşmüyor

 6. Neşet Çetin

  27 Ocak 2021 - 18:53

  Zeynebin üvey annesi daima Zeynebi Barışa itmeye çalışıyor. Zeynep te onun Barış ile birlikte yaptığı ayak oyunlarına düşüyor. Kadın önce Mehdi den boşanmasını sağladı. Şimdi de Barış ile arasını yapmaya çalışıyor. Mehdi adam gibi adam ama onun da sinir uçları çok tehlikeli. Yakında Barış da bu sinir uçlarından nasibini alacaktır.

 7. Anonim

  27 Ocak 2021 - 15:14

  Mehdi bu kadar cezayı haketmedi Zeynep barışla olmamalı

 8. MENEKŞE

  27 Ocak 2021 - 12:12

  Evet doğduğun ev kaderindir yalan değil gerçeğin tamda ortasıdır ben fakir hayat yaşadım 48 senedir yurt dışında yaşiyorum paldır küldür adimlarla yola devam bu günüme de 100 binler kere şükürler olsun zeynep istesede mehtiden asla kopamaz saygılar tek kelimeyle harika bir senarist yola devam

 9. Neco

  27 Ocak 2021 - 12:06

  Artık iyice saçma sapan senaryolar oluyor yakındır final zamanı. severek izlediğim bi diziydi ama artık ilgimi çekmemeye başladı. nedir bu avukat bozuntusu diziye hakim oluyor yazık.

 10. Anonim

  27 Ocak 2021 - 08:39

  Zeynebin yani dizideki adıyla Müjgan diziden ayrıldıktan sonraki bölümler içler acısı gibi

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.