Doğduğun Ev Kaderindir 30.Bölüm 2. Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 30.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TV8 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümü 3 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/6yclr

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

Doğduğun Ev Kaderindir, her insanın en büyük ve en derin sorusuyla başlıyor: insan kaderini değiştirebilir mi?

Gerçek bir hayat hikayesi!

Doğduğun Ev Kaderindir, "kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş. Önce anneler alıyormuş kalemi eline, başlıyormuş yazmaya" ile kaderin sırrını aralayan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.

4 Yorum Var

 1. Belgn

  4 Şubat 2021 - 12:13

  Hani kadına şiddetin dayatmanın öncüsü olacaktı Zeynep. Hani evinde kalmaktan korkan arabada bile daralan nefes alamayan ruh hali bir Dr gidecek destek alacak kadar bozuk bir Zeynep karakter. şimdi çalıştığı yerin patronun ve gönlü kaymış bir Zeynepin evinden hırsızlık yapacak kadar para çalması nedir senaryonun saçmalığı. Diziyi tadında ve güzellikle bırakmak varken konuyu saçma şekilde uzatma çabası nedir anlayamadı. Az kaldı hapisanede Mehtiyi pamuklara sarıp piş piiş yapılacak. Adam kral oldu oldu çıktı ya. Karşısında okumuş eğitimli insanlarda özürlü gibi etrafında pervane

 2. Yildız

  3 Şubat 2021 - 22:41

  Zeynep barış aşkın görmek isiyorum ama barış darbe vurmasın zeynebe

 3. Maya pena

  3 Şubat 2021 - 10:06

  Şu Mehdi saçmalığından ne zaman kurtululacağız. Ağzından eyvallah ağa o iş bende tarzı laf çıkamayan oto tamircisine yakıştırdığınız özel eğitimli okul birincili aralarında Everest dağından büyük fark olan biri mi? Zeynep piyano çalarken o darbuka mı çalacak, o İngilizce Fransızca konuşurken Mehdi kuş dili?? Yeter artık seyirciyi salak yerine koymayın !!

 4. Gul

  2 Şubat 2021 - 14:46

  Ne gerek vardi 2 ci fragmana, zaten yarin yeni bolum izlerik

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.