Doğduğun Ev Kaderindir 33.Bölüm Önizleme

REKLAMLAR

Doğduğun Ev Kaderindir 33.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TV8 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümü 24 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/dh1kj

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

Doğduğun Ev Kaderindir, her insanın en büyük ve en derin sorusuyla başlıyor: insan kaderini değiştirebilir mi?

Gerçek bir hayat hikayesi!

Doğduğun Ev Kaderindir, "kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş. Önce anneler alıyormuş kalemi eline, başlıyormuş yazmaya" ile kaderin sırrını aralayan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.

3 Yorum Var

 1. Gul

  28 Şubat 2021 - 13:16

  Fragman hep cumartesi yayinliyordunuz şimdi pazar yaninliyorsunuz oda yetmemiş gibi butun gun bekletiyorsunuz akşam yayinliyorsunuz😠 Masumiyet dizisini izleriz bizde artik😍👍

 2. Sema

  25 Şubat 2021 - 20:32

  YAYINLANMADI eminim.

 3. filiz

  24 Şubat 2021 - 17:35

  özet çoktan yayınlandı siz uyuyorsunuz bence.

  EDİTÖR NOTU: Özet nerede yayınlandı, biraz detay verir misiniz?

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.