Doğduğun Ev Kaderindir 34.Bölüm 2. Fragmanı

REKLAMLAR

Doğduğun Ev Kaderindir 34.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TV8 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümü 3 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/gi0wy

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

Doğduğun Ev Kaderindir, her insanın en büyük ve en derin sorusuyla başlıyor: insan kaderini değiştirebilir mi?

Gerçek bir hayat hikayesi!

Doğduğun Ev Kaderindir, "kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş. Önce anneler alıyormuş kalemi eline, başlıyormuş yazmaya" ile kaderin sırrını aralayan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.

4 Yorum Var

 1. Aylin

  5 Mart 2021 - 13:20

  Helal… gördüğüm en doğru yorum

 2. Emoş

  3 Mart 2021 - 14:23

  Yanılıyorsun Zeynep aslında Mehdi yi seviyor ama evdekilerinin baskısı yüzünden aklı karışıyor tamam Mehdi’nin yaptıklarını onaylamıyorum ama adam çok pişman oldu Zeynebe çok aşık inşallah herşey yoluna girer ve evlenirler

 3. Yıldız

  1 Mart 2021 - 23:20

  Ya zeynep barışla olsun barış değişmesin mehdi karısına dönsün herkesi sapık yapmayın biri evli zeynep barışı seviyor sonra is cikarmayin böyle güzel

 4. Anonim

  1 Mart 2021 - 23:04

  yeter bu kıza bu kadar evlilik 😁😁😁😁

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.