Doğduğun Ev Kaderindir 35.Bölüm 2. Fragmanı

REKLAMLAR

Doğduğun Ev Kaderindir 35.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TV8 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümü 10 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/tupvm

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

Doğduğun Ev Kaderindir, her insanın en büyük ve en derin sorusuyla başlıyor: insan kaderini değiştirebilir mi?

Gerçek bir hayat hikayesi!

Doğduğun Ev Kaderindir, "kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş. Önce anneler alıyormuş kalemi eline, başlıyormuş yazmaya" ile kaderin sırrını aralayan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.

2 Yorum Var

  1. Anonim

    10 Mart 2021 - 14:28

    Bu mehdinin haberlerde gordugumuz adamlardan ne farki kaldi. Kadinlari eve kapma kitleme baski kurma. Mafya surekli adam doven. Daha once babasinin katili gordugu adama nefret duymasina hadi empati yaptik diyelim. Ama astigim astik kestigim kestik bir adama dondu artik. Cocuk senin malin mi. Daha dune kadar benalin yuzune bakmiyordun. Hamileyken ilgilenmedin. Simdi sadece sana aitmis gibi yok vermem yok alamazsin. Git bakalim mahkemeye o bebegi oyle verirler mi sana. Zaten her haberde erkek siddeti psikolojik siddet biktik. Birde dizilerde de ayni tip adamlar hic guzel degil. Nerde yardim sever o sahane sesiyle siir okuyan guzel bakan adam nerde artik.

  2. Aylin

    9 Mart 2021 - 18:35

    Bu saat’ten sonra mehzey olmaz

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.